Velux
Fakro

Firma Bemar świadczy usługi w zakresie sprzedaży oraz doradztwa przy wyborze okien, akcesoriów oraz elektryki do okien dachowych. Dzięki ciężkiej pracy, potwierdzonej kilkunastoletnią obecnością na rynku, nasza firma wyrobiła sobie ugruntowaną, stabilną, a przede wszystkim wysoką pozycję wbranży okien dachowych.

 

 

 

 

 

Oferta współpracy firmy BEMAR skierowana jest do firm polskich jak i zagranicznych.

Naszym kontrahentom udzielamy rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat wszystkich oferowanych przez nas produktów, pomagamy w wycenach oraz wszelakich problemach związanych z oknami dachowymi.

CENA

Niska cena produktów to czynnik, który jest brany pod uwagę przez każdego klienta. Firma Bemar jest w stanie zapewnić Państwu atrakcyjne ceny hurtowe.

JAKOŚĆ

Przez wszystkie lata naszej pracy zawsze stawiamy na jakość obsługi, dlatego decydując się na współpracę z nasza firmą możecie być Państwo pewni że otrzymacie szybką i fachową obsługę.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku budowlanym od 1997 roku.

TRANSPORT

Jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa firmy towar w dowolne miejsce zarówno w Polsce jak i w Europie.

POMOC

Naszym klientom zapewniamy szybką pomoc techniczną oraz niezbędne materiały reklamowe.

STAŁA OPIEKA

Podejmując współpracę z firmą BEMAR masz pewność, iż do obsługi Państwa firmy oddelegowany jest zawsze przedstawiciel handlowy, który zadba o to abyście byli Państwo zadowoleni z podjętej współpracy.

 

 

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż hurtową jest:
Sławomir Orzeł
tel. +48/ 12/ 655 22 62
bemar@bemar.pl