Velux
Fakro

BEMAR - Okna dachowe sprzedaż, montaż, serwis.

Firma BEMAR działa od 1997 roku i zajmuje się wyłącznie oknami dachowymi. Jesteśmy bezpośrednimi odbiorcami okien dachowych od największych producentów: Velux i Fakro.

W Krakowie przy ul. Półłanki 60 posiadamy prawdopodobnie największą ekspozycję okien dachowych, markiz, rolet wewnętrznych oraz rolet zewnetrznych elektrycznych.

Głównym celem naszej firmy jest optymalna pomoc w doborze okien dachowych dla naszych Klientów oraz maksymalnie szybka realizacja zamówienia. Na naszym magazynie posiadamy w ciągłej sprzedaży większość modeli okien z podstawowej oferty producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Klient prywatny otrzyma od nas szczegółową informację na temat okien dachowych każdego producenta, natomiast podmiot gospodarczy, zajmujący się dalszą odsprzedażą, wysokie rabaty i fachową obsługę.

Magazyn z towarem od „ręki”, ekspozycja okien, dogodny dojazd i duży parking są naszymi zaletami, które mamy nadzieję, przekonają Państwa do zakupów w firmie BEMAR.

Dla Państwa wygody w każdy CZWARTEK nasza firma otwarta jest od 8.00 do 20.00

infolinia: 12 655 22 62 lub 694 300 750

Dodatkowym atutem firmy Bemar - Okna Dachowe jest zapewnienie kompletnej usługi polegającej na  montażu wszystkich produktów zakupionych w naszej firmie: okien dachowych, rolet i akcesoriów.

Świadczymy również usługi związane z naprawą okien dachowych, likwidacją przecieków wody, wymianą uszkodzonych części oraz remontami kapitalnymi okien dachowych.

W 2006 roku otworzyliśmy pierwszy w Polsce profesjonalny sklep internetowy z oknami dachowymi, akcesoriami, dodatkami oraz częściami zamiennymi www.OknaDachowe.net


Serdecznie zapraszamy

Zobacz co o nas piszą nasi Klienci TUTAJ>